Blog

Jesteś zainteresowany tematyką naprawy, regeneracji turbosprężarek? Chcesz wiedzieć więcej na temat tych urządzeń, ich zadań i zalet? Szukasz informacji i ciekawostek w tym temacie? Zapraszamy na naszego bloga. Znajdziesz tu wiele cennych informacji na temat zasad działania turbosprężarek, przyczyn ich awarii i uszkodzeń, sposobów regeneracji turbin. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga i życzymy miłej lektury.

 

Dlaczego turbosprężarka nie działa?


Turbosprężarka jak każda inna część samochodowa może raz na jakiś czas się zepsuć. Przyczyn awarii może być wiele, jednak niektórym z nich da się zapobiec (np. dbając o wysoką jakość oleju). Warto poznać najczęstsze przyczyny uszkodzeń turbosprężarek.
 

Więcej: Dlaczego turbosprężarka nie działa?

   

Czy warto regenerować turbiny?

turbosprezarkaTurbina, inaczej turbosprężarka, oferuje wiele korzyści dla poprawy parametrów silnika o mniejszych pojemnościach. Regeneracja turbiny jest o wiele tańszym rozwiązaniem niż zakup i montaż nowego elementu. Wykonany starannie proces regeneracji przywróci pełną sprawność turbosprężarce. Proces jest całościowy i obejmuje wymianę wszystkich części podlegających zużyciu. Na zregenerowane turbiny wystawia się przeważnie 12-miesięczną gwarancję.
 

Więcej: Czy warto regenerować turbiny?

   

Szukaj w KATALOGU


Marka pojazdu
Model
Silnik
Pojemność
Moc
Rok produkcji
Numer części
Numer producenta