Blog

Jesteś zainteresowany tematyką naprawy, regeneracji turbosprężarek? Chcesz wiedzieć więcej na temat tych urządzeń, ich zadań i zalet? Szukasz informacji i ciekawostek w tym temacie? Zapraszamy na naszego bloga. Znajdziesz tu wiele cennych informacji na temat zasad działania turbosprężarek, przyczyn ich awarii i uszkodzeń, sposobów regeneracji turbin. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga i życzymy miłej lektury.

 

Jak prawidłowo dbać o turbosprężarkę?

turbosprezarka--
Naprawa turbosprężarek
jest obecnie bardzo pożądaną usługą. Turbosprężarka, jak każdy inny sprzęt, ma prawo raz na jakiś czas się popsuć. Jest to bardzo prawdopodobne zwłaszcza wtedy, gdy właściciel samochodu nie użytkuje go poprawnie. Współczesne turbosprężarki są bardzo wytrzymałe, jednak niewiele osób zna podstawowe zasady tego, jak dbać o swój sprzęt. Przypomnijmy je zatem.

Więcej: Jak prawidłowo dbać o turbosprężarkę?

   

Dlaczego turbosprężarka nie działa?


Turbosprężarka jak każda inna część samochodowa może raz na jakiś czas się zepsuć. Przyczyn awarii może być wiele, jednak niektórym z nich da się zapobiec (np. dbając o wysoką jakość oleju). Warto poznać najczęstsze przyczyny uszkodzeń turbosprężarek.
 

Więcej: Dlaczego turbosprężarka nie działa?

   

Czy warto regenerować turbiny?

turbosprezarkaTurbina, inaczej turbosprężarka, oferuje wiele korzyści dla poprawy parametrów silnika o mniejszych pojemnościach. Regeneracja turbiny jest o wiele tańszym rozwiązaniem niż zakup i montaż nowego elementu. Wykonany starannie proces regeneracji przywróci pełną sprawność turbosprężarce. Proces jest całościowy i obejmuje wymianę wszystkich części podlegających zużyciu. Na zregenerowane turbiny wystawia się przeważnie 12-miesięczną gwarancję.
 

Więcej: Czy warto regenerować turbiny?

   

Strona 2 z 2

Szukaj w KATALOGU


Marka pojazdu
Model
Silnik
Pojemność
Moc
Rok produkcji
Numer części
Numer producenta