Ceny

Ceny naszych turbosprężarek


Niezwykle zależy nam na tym, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług, dlatego dbamy o terminową i sprawną obsługę w zakresie sprzedaży turbosprężarek (a ponadto w naprawie turbin, serwisie turbosprężarek i wymianie). By dodatkowo ułatwić Państwu wybór optymalnej dla Państwa turbosprężarki, przygotowaliśmy aktualny katalog sprzedaży turbosprężarek. Bez problemu odnajdą tu Państwo turbinę samochodową do każdego modelu auta. Czytelnie skonstruowana oferta pozwala uniknąć pomyłek podczas realizacji zamówień. Dodatkowo, w razie jakichkolwiek pytań dotyczących turbosprężarek w naszej ofercie, nasi pracownicy służą fachową radą. Oprócz nowych turbosprężarek oferujemy także części do turbosprężarek używanych.

Zapewniamy Państwu również atrakcyjną ofertę cenową, która wychodzi naprzeciw realiom polskiego oraz zagranicznego rynku. Ceny naszych turbin są uzależnione od kilku kwestii:

  1. Marka samochodu (rodzaj turbiny)
  2. Nowa turbina
  3. Regenerowana turbosprężarka
  4. Turbina zregenerowana na nowych częściach
  5. Stara turbina do zwrotu
  6. Bez starej turbiny
  7. Odbiór własny
  8. Cena przesyłki (zasady dostaw)

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Mieścimy się w Oleśnicy niedaleko Wrocławia. Szczególnie polecamy Państwu dostępną w sprzedaży turbinę Garrett, której atutem jest doskonała jakość, oferowana w przystępnej cenie.

Szukaj w KATALOGU


Marka pojazdu
Model
Silnik
Pojemność
Moc
Rok produkcji
Numer części
Numer producenta