Warunki dostawy


W trosce o sprawną i terminową obsługę, wszystkie szczegóły transakcji zostają starannie sprecyzowane, a produkt, który Państwa interesuje, dokładnie opisany. Dzięki wysokiej jakości usługom cieszymy się zaufaniem warsztatów samochodowych, firm specjalizujących się w transporcie, autoryzowanych serwisów, a także klientów indywidualnych. Turbosprężarki są wysyłane do Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Jeśli zamówienie zostanie złożone do 15.00 mogą być zrealizowane jeszcze tego samego dnia wysyłką o 16.00 kurierem firmy DHL.

dhl


Mają Państwo także możliwość odbioru osobistego codziennie od poniedziałku do piątku. W takim przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numer: 510 157 222. Odbiór osobisty możliwy jest w naszej siedzibie w miejscowości Oleśnica koło Wrocławia.

Zasady płatnościPrzyjmujemy płatności przelewem na nasze konto lub płatności przy odbiorze paczki, u kuriera. Jeśli zdecydują się Państwo na płatność przy odbiorze, opłata za towar plus koszt przesyłki naliczona będzie wg cennika przewoźnika (DHL).

Oferujemy także możliwość wysłania paczki przez wskazanego kuriera, w przypadku gdy klient ma z nim podpisaną umowę.

Jeśli poszukują Państwo konkretnego modelu, zapraszamy do nas. Firma TURBO ma bogatą ofertę sprzedaży i naprawy turbosprężarek. Oferujemy nowe turbosprężarki wielu marek pojazdów. Zachęcamy do sprawdzenia naszego katalogu! Turbosprężarki to nasza specjalność!


Ceny naszych turbosprężarek


Zależy nam na tym, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług, dlatego dbamy o terminową i sprawną obsługę w zakresie sprzedaży turbosprężarek, naprawy turbin, serwisie oraz wymianie. By dodatkowo ułatwić Państwu wybór optymalnej dla Państwa turbosprężarki, przygotowaliśmy aktualny katalog sprzedaży. Odnajdą tu Państwo turbinę samochodową do każdego modelu auta. Czytelnie skonstruowana oferta pozwala uniknąć pomyłek podczas realizacji zamówień. Dodatkowo, w razie jakichkolwiek pytań dotyczących turbosprężarek w naszej ofercie, nasi pracownicy służą fachową poradą. Oprócz nowych turbosprężarek, oferujemy także części do turbosprężarek używanych.

Zapewniamy Państwu również atrakcyjną ofertę cenową, która wychodzi naprzeciw realiom polskiego oraz zagranicznego rynku. Ceny naszych turbin są uzależnione od kwestii:

  • - marki samochodu (rodzaju turbiny),
  • - stanu turbiny (tego, czy jest nowa czy używana),
  • - regenerowanej turbosprężarki,
  • - turbiny zregenerowanej na nowych częściach,
  • - starej turbiny do zwrotu,
  • - braku starej turbiny,
  • - odbioru własnego,
  • - ceny przesyłki (zasady dostaw).
Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Mieścimy się w Oleśnicy niedaleko Wrocławia. Szczególnie polecamy Państwu dostępną w sprzedaży turbinę Garrett, której atutem jest doskonała jakość, oferowana w przystępnej cenie.

 

Szukaj w KATALOGU


Marka pojazdu
Model
Silnik
Pojemność
Moc
Rok produkcji
Numer części
Numer producenta