O firmie

Sprzedaż i naprawa turbosprężarek


budowa turbosprężarki

Firma P.P.H.U. TURBO Klaudia Potępa z siedzibą w Oleśnicy koło Wrocławia specjalizuje się w sprzedaży i naprawie turbosprężarek we wszystkich rodzajach silników. W prowadzonym przez nas renomowanym serwisie turbin zajmujemy się także ich regeneracją, skupem oraz wymianą. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a nasz zespół tworzą wysoce wykwalifikowani specjaliści w zakresie naprawy i regeneracji turbosprężarek. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dążymy do nawiązania z nim partnerskich relacji, dlatego też przed wykonaniem usługi służymy profesjonalnym doradztwem, by ustalić, które rozwiązanie będzie dla niego najbardziej optymalne.

Naprawa turbin

Turbosprężarka jest jedynym z najtrwalszych i najbardziej niezawodnych urządzeń w samochodzie. Niestety bywają sytuacje, w których potrzebna jest naprawa turbiny. Właściwe działanie turbosprężarki może zakłócić awaria. Zależnie od tego jak poważne jest uszkodzenie konieczne mogą okazać się zabiegi z zakresu prostej naprawy, regeneracji lub całkowitej wymiany turbiny. Dzięki dużemu doświadczeniu naszych fachowców, zregenerowane przez nas turbiny będą służyć Państwu przez kolejne lata. Do wykonywanych przez nas napraw turbin samochodowych wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne. Prowadzimy także hurtową sprzedażą korpusów oraz zestawów naprawczych do turbosprężarek. Oferujemy również możliwość wymiany lub demontażu turbosprężarki.

Sprzedaż turbin i części do turbosprężarek

Poza naprawą i regeneracją, zajmujemy się także sprzedażą części do turbosprężarek, a także turbin firmy Garrett oraz innych producentów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, nawiązaliśmy współpracę z dostawcami, oferującymi wysokiej jakości produkty w bardzo konkurencyjnych i korzystnych cenach.

 

tel. +48 510 157 222


Turbosprężarki renomowanych producentów

W naszym katalogu produktów znajdują się sprawdzone i wytrzymałe turbiny renomowanychproducentów, takich jak: GARRETT, BORG WARNER TURBO SYSTEM, IHI, MITSUBISHI, HOLSET, SCHWITZER czy TOYOTA. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy TURBO oraz z naszą bazą wiedzy na temat turbosprężarek!


rzetelna-firma-133 logo_allegro-133 google_square-133

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy TURBO.
 

Strona 2 z 2

Szukaj w KATALOGU


Marka pojazdu
Model
Silnik
Pojemność
Moc
Rok produkcji
Numer części
Numer producenta